Loading...
HAVA GÖRÜNTÜLEME

Kurumsal hava görüntüleme ve prodüksiyon

Birçok kurum arşivlerinde farklı nedenlerle kronolojik ve düzenli olarak fotoğraf ve video depolamaktadır. Bu depolanan görsel materyaller şirket çalışanı/yönetici portre, mekan, tesis, saha, bina, ürün vb. içerikli olabilir. Şirketlerin profesyonel kurumsal iletişim uzmanları ile çalışan INOFLYTECH, talep edilen konularda fotoğraf ve video projeleri oluşturmaktadır. Üretilen bu fotoğraf ve videolar, kurum içi eğitim, toplantı ve sunumlarda kullanılır. Görsel malzemeler aynı zamanda sosyal medya, reklam gibi dışa dönük projelerde de kullanılmaktadır.

Fotoğraf ve videolar profesyonel fotoğrafçı, kameraman ve İHA pilotları tarafından bir planlamaya uygun ve prodüksiyon hazırlanarak çekilir. Tamamı plana bağlı, kurumun talep ettiği görsel materyal üstün özellikli kameralarla, yerden ve havadan alçak/yüksek irtifa olarak çekilir. Sahanın büyüklüğüne göre çekim süreside değişmektedir. Elde edilen tüm fotoğraflar retouch ile son dokunuşları yapılarak, talep edilmesi durumunda videolar kurgulanarak ilgili kişiye teslim edilir.

Hava fotoğrafçılığında kurumsal düzeyde, saha, bina, fabrika, maden, tesis, inşaat süreci, araç (tekne, vinç, iş makinası vb.), yol, köprü gibi geniş ölçekli alanların farklı irtifadan görsellerini alınır. Bu görsellerin tamamı kurumun taleplerine göre planlanarak çekilir.

İnşaat, maden gibi uzun süreçli projelerde zaman akışının doğru aktarılması için, çekimler projenin başlangıcından itibaren paralel ve aralıklı sürdürülür. Böylece süreçteki tüm değişim ve ilerleme kayıt altına alınarak arşivlenir.

INOFLYTECH olarak hava fotoğrafçılığını çok önemsiyoruz. Prodüksiyonun önemli bir parçası olduğuna inanıyor çekimlerimizi bu düşünce ile yapıyoruz. Çekimlerimiz yer çalışmasını bütünleyecek şekilde yapılır. Uygun hava ve ışık şartlarında doğru görsel elde edilebilecek uçuş planlaması yapılır. Havadan yapılan çekimler, etkileyiciliği yüksektir ve görülmeyeni gösterir. Her amaç için kullanılabilir. Çekim operasyonumuza kurumsal müşteri tarafından refakat edilmesini önemseriz. Böylece en doğru görsel materyallerin en hızlı şekilde oluşturulması sağlanır.

Ekibimiz;

Kameraman

Fotoğrafçı

İHA pilotu

Kurgu uzmanı

Senarist

Prodüksiyon olarak kurumsal düzeyde verdiğimiz hizmetler;

Fabrika / tesis fotoğraf ve video çekimleri

Yönetici / çalışan portre çekimleri

Ürün fotoğraf çekimleri

Hava çekimleri

Kurumsal tanıtım ve eğitim filmleri

Kurumsal belgesel

Sosyal sorumluluk ve kitap projeleri

Mimari çekimleri